Tralas Vilniuje - Kur kreiptis kai reikia pagalbos?

Esate Vilniuje ir patyrėte automobilio gedimą ar avariją?

Mūsų straipsnyje pateikiami svarbiausi patarimai, ką daryti avarijos atveju, įskaitant tai, kaip susisiekti su patikima automobilio vilkimo tarnyba ir kokią informaciją pateikti prašant pagalbos.

Turėdami ilgametę patirtį teikiant automobilių vilkimo paslaugas Vilniuje, siūlome įžvalgas apie šią sritį ir ko tikėtis iš aukštos kokybės paslaugų.

Neleiskite, kad dėl gedimo ar avarijos liktumėte įstrigę – perskaitykite mūsų straipsni ir būkite pasirengę bet kokiai situacijai.

Pirmas kartas kai reikia technines pagalbos?

Neišsigaskite, jeigu pirma karta prireikė techninės pagalbos, darbu procesas yra labai paprastas ir sklanus. Mes pasirupinsime viskuo ir padėsime nugebenti ir jus ir jūsų transporto priemone į jūsų norima servisa.

Kartais tikrai sunku nuspėti, kada jūsų automobiliui prireiks techninės pagalbos kelyje.

Tačiau jei nors vienas iš šiu punktu atsitinka:

• variklis greitai perkaista;
• pastebimas aušinimo skysčio nutekėjimas;
• sklinda antifrizo kvapas;
• nuolat reikia papildyti aušinimo skysčio baką (jis neužsilaiko).

Tai gali žymėti aušinimo sistemos gedima, tad reikia stebėti savo automobili ir atkreipti dėmesį i smulkius pasikeitimus. Kadangi rimtesniu gedimu, signalai pradeda matytis ankščiau negu pats gedimas įvyksta.

Kaip_zinoti_ar_Jusu_ausinimo_sistema_sugedo (1)

Kada reikalingas Tralas?

Tralas yra naudojamės tradiciniu ir netradiciniu transporto priemonių transportavimui. Tad galite neabejoti, kad mes turime visa reikalinga įranga problemų sprendimui. Nors Tralų visgi būną skirtingu, atitinkamai pagal gabaritus transporto priemonėms kurias reikia pergabenti. Mūsų tralas pajėgus iki 2,5t. Tačiau jei jums prireiktu tralo transporto priemonei su didesniu svoriu, teiraukitės telefonu.

Gedimu ir priežasčių tralo kvietimui, gali būti labai įvairių, nuo techniniu gedimu kelyje iki auto įvykiu atveju transporto priemonės pergabenimu.

Prieinama Kainą

Kainą, kurią reikia sumokėti už tralo paslaugas, gali paveikti įvairūs veiksniai, įskaitant:

 1. Atstumas: Atstumas, kuri reikia nutempti, yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių automobilio vilkimo kainą. Paprastai ilgesnis atstumas kainuoja daugiau nei trumpesnis.

 2. Automobilio tipas: Vilkinant didesnius automobilius, tokius kaip sunkvežimiai, gali reikėti naudoti galingesnius vilkikus, dėl ko kaina gali būti didesnė.

 3. Dienos laikas: Vilkimo paslaugos gali kainuoti daugiau tam tikru paros metu, pavyzdžiui, nakties metu ar savaitgaliais.

 4. Skubumas: Jei reikia skubios vilkimo paslaugos, gali tekti sumokėti daugiau nei už planuojamą pasirinktą laiką.

 5. Vieta: Tralo paslaugos kaina taip pat gali būti paveikta vietos, kurioje reikalinga paslauga. Tralo paslaugos miesto rajonuose gali būti brangesnės nei kaimo vietovėse dėl didesnių veiklos išlaidų.

 6. Papildomos paslaugos: Jei reikia papildomų paslaugų, pavyzdžiui, atidaryti užraktą ar pakeisti padangą, kaina gali būti aukštesnė.

 7. Vilkinimo bendrovės reputacija: Vilkinimo bendrovės reputacija taip pat gali paveikti kainą. Patikimesnės bendrovės gali reikalauti aukštesnių kainų dėl jų teikiamos paslaugų kokybės ir patirties.

Svarbu paminėti, kad kainodara gali skirtis tarp skirtingų tralo paslaugų teikėjų, todėl visada pravers gerai pasitarti su keliais paslaugų teikėjais ir gauti kelias kainų pasiūlymus, prieš priimant sprendimą.

PArtneriu paslaugos

Dėl mūsų ilgų metų patirties, mes esame susidraugavę su partneriais verslais kurie pasirūpina sekančiais žingsniais po eismo įvykio ar techninio gedimo. Dėl platesnės informacijos teiraukitės telefonu.

Galime padėti susisiekti su:

 • Automobilių remonto dirbtuvėmis
 • Automobilių nuomos įmonėmis
 • Automobilių kėbulų parduotuvėmis
 • Draudimo bendrovėmis
 • Automobilių prekybos salonais
 • Automobilių stovėjimo aikštelės ir garažais
 • Transporto priemonių  aukcionų bendrovėmis
 • Transporto ir logistikos įmonėmis
 • Avarinės tarnybos ir teisėsaugos institucijomis

D.U.K.

K: Kokią informaciją turiu pateikti skambindamas dėl vilkimo?
A: Mums reikės žinoti jūsų buvimo vietą, transporto priemonės markę ir modelį bei vilkimo priežastį. Ši informacija padės mums nustatyti geriausią įrangą ir būdą jūsų situacijai.

K: Kokiu atstumu galite nuvilkti mano transporto priemonę?
A: Jūsų transporto priemonę galime nuvilkti į bet kurią vietą, nesvarbu, ar tai būtų netoliese esanti remonto dirbtuvė, ar už kelių valstybiu esanti vieta.

K: Ar paimsite mane kartu su mano automobiliu, kai jis bus velkamas?
A: Daugeliu atvejų negalime vežti keleivių kartu su velkama transporto priemone. Tačiau prireikus galime pasirūpinti alternatyviu transportu.

K: Ar jūsų vilkikai turi GPS?
A: Taip, mūsų vilkikai turi GPS sekimo įrangą, todėl galime pateikti tikslią sąmatą ir greitai reaguoti į jūsų buvimo vietą.

K: Ar galite nuvilkti mano automobilį, jei jis įstrigo purve ar sniege?
A: Taip, turime specialią įrangą, skirtą purve ar sniege įstrigusiems automobiliams tvarkyti. Stengiamės, kad vilkimo metu jūsų automobilis nebūtų apgadintas.

K: Ką turėčiau daryti, jei patekau į avariją?
A: Jei patekote į eismo įvykį, pirmiausia turime užtikrinti savo ir kitų eismo įvykio dalyvių saugumą. Kai tai padarysite, susisiekite su mumis ir mes suteiksime pagalbą vilkimo ir kitų reikalingų paslaugų.

K: Ar galite vilkti mano automobilį, jei jis nevažiuoja?
A: Taip, mes galime nuvilkti jūsų automobilį, net jei jis nevažiuoja. Turime specializuotą įrangą, skirtą įvairios būklės transporto priemonėms tvarkyti.

K: Ką daryti, jei mano automobilis yra per žemai nuo žemės, kad jį galėtų nuvilkti įprastas vilkikas?
A: Turime mažo pravažumo vilkikų, kurie pritaikyti automobiliams su mažu prošvaisa. Šiuose sunkvežimiuose sumontuota specializuota įranga, kad būtų išvengta jūsų transporto priemonės apgadinimo.

K: Kaip galiu susitarti dėl planinio vilkimo?
A: Galite susisiekti su mumis ir iš anksto suplanuoti vilkimo paslaugą, kuri gali būti naudinga ne skubios pagalbos atvejais, pavyzdžiui, norint perkelti transporto priemonę į kitą vietą.

K: Ar galite iš anksto pateikti vilkimo kainos sąmatą?
A: Taip, prieš pradėdami bet kokius darbus, galime pateikti vilkimo išlaidų sąmatą. Mūsų skaidri kainodara užtikrina, kad prieš pradėdami teikti bet kokias paslaugas žinotumėte jų kainą.

Draugai: Techninė pagalba kelyje 24